۵ کفش مردانه برای مناسبت‌های مختلف

کفش مردانه

همیشه می‌گویند یک مرد را با کفشی که می‌پوشد قضاوت می‌کنند. با وجود داشتن بسیاری مارک‌های هیجان انگیز کفش در بازار و انواع مختلف کفش، هنوز مردان به پوشیدن کفش چرم سیاه و سفیدِ محوب‌شان با همه جور لباسی اصرار می‌ورزند.

در این پست از وبلاگ کفشینو می‌خواهیم درباره ی این که چه کفشی برای چه موقعیتی مناسب است، مواردی را لیست کنیم. با ما همراه باشید…

کفش چوکا

کفش چوکا (chukka)

(کفشی که تا قوزک پا را می‌پوشاند)

این کفش برای تیپ جمعه ایده آل است. این کفش ها در زمره‌ی کفش‌های رسمی نیز می‌باشد، اغلب جیر هستند و بیشتر با شلوار جین و پیراهن کامل می شود.

شما می‌توانید این کفش‌ها را برای گردش‌های شبانه نیز بپوشید.

کفش لوفر

کفش لوفر (loafer)

برای تعریف قطعا راحت‌ترین کفش برای مردان هستند. برای رفتن به یک میان وعده یا نهار و یا به طور کلی برای قدم زدن در طول روز مناسب هستند.

شما می‌توانید این کفش‌ها را با شلوار جین یا کتانی و شلوارهای کمی کوتاه ست کنید.

قهوه‌ای مایل به زرد بهترین رنگ برای این کفش هاست که تقریبا با هر رنگ لباسی می‌توان ست کرد؛ که اگر شما بخواهید جسورانه به بیرون بروید به راحتی می‌توانید این کفش را در هر رنگی بپوشید.

پوتین مردانه

پوتین (boots)

شاید فکر کنید که این کفش ها فقط برای پیاده‌روی و قدم زدن مناسب هستند؛ حال آنکه پوتین‌ها بدون هیچ مشکلی برای رفتن به پارک یا سالن نیز پوشیده می‌شود و برای هر مناسبتی که کاملا رسمی نیست مناسب است. این کفش به همراه یک ژاکت شیک استایل شما را کامل می‌کند.

کتانی مردانه

کتانی (sneakers)

در همه جا کتانی‌های متفاوت و متنوعی می‌بینید که پوشیده می‌شود این همان کفشی است که شما می‌توانید برای انجام دادن کارهایتان، خرید از فروشگاه و رفتن به سینما از آن استفاده کنید، چون بسیار راحت هستند.

این کفش ها را می شود به راحتی با همه چیز البته غیر از شلوار رسمی ست کرد.

کفش رسمی مردانه

کفش‌های رسمی (formal shoes)

به عنوان یک قاعده این نوع کفش را تنها با شلوار رسمی ست می‌کنند و هرگز با هیچ چیز دیگر ست نمی‌شود .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *