قبل از خرید کفش جدید حتما اینجا را بخوانید!

راهنمای خرید کفش جدید

چگونه به خرید می‌روید؟ آیا شما جزء کسانی هستید که وقتی در پیاده رو قدم می‌زنند جذب ویترین فروشگاه کفش می‌شوند یا قبل از خرید درباره ی کفش مورد نظرتان تحقیق و بررسی می‌کنید؟

شما در این مقاله با برخی نکات مهم و جالب درباره‌ی چگونه پس انداز کردن پول‌تان (با انتخاب کفش مناسب) وقتی که به خرید یک جفت کفش نو می‌روید آشنا می‌شوید.

احتمالا شما هم تعداد زیادی فروشگاه اینترنتی دیده‌اید که در زمینه فروش کفش فعالیت می‌کنند؛ خرده فروشان آنلاینی که برای جذب مشتریانی چون شما با یکدیگر رقابت می کنند.

زمانی که قصد خرید اینترنتی دارید بهتر است به چند سایت که در زمینه ارائه کد تخفیف فعالیت می‌کنند سر بزنید. احتمالا در سایت‌های تخفیفی بتوانید کد تخفیف با درصدی خاص و یا پیشنهادهایی مانند ارسال رایگان را پیدا کنید تا در خرید خود بتوانید صرفه جویی کنید.

وقتی که می‌خواهید کفش اسپرت بخرید در  موقع خرید حتما جوراب بپوشید. اگر این کار را انجام ندهید پاهایتان به طور مستقیم با کفش تماس خواهند داشت و احتمال صدمه رسیدن به پاهایتان وجود دارد، علاوه براین ممکن است قارچ پا را نیز تجربه کنید.

با پوشیدن جوراب های پنبه ای از خشک بودن پاها مطمئن می‌شویم.

راهنمای خرید کفش

قبل از اتمام خرید کفش لازم است که حتما آنها را بپوشید و امتحان کنید تا مناسب و اندازه‌ی پایتان باشد. به دلیل این که همه‌ی کفش ها ساختار هم اندازه ای ندارند و قالب سایزها برای کارخانه های مختلف متفاوت است و یا ممکن است سایز پا تغییر کند. بنابراین باید موقع خرید، کفش را امتحان کنید و مطمئن شوید که اندازه ی پایتان است. برای مثال اگر شما به طور کلی سایز ۳۸ را می‌پوشید در فروشگاه سایز ۳۸ را امتحان کنید و مطمئن شوید که برای پاهایتان راحت و مناسب است.

تمام روز را کفش‌های پاشنه بلند نپوشید. اگر مجبور هستید، حداقل زمان را انتخاب کنید تا برایتان راحت و امکان پذیر باشد. پوشیدن کفش های پاشنه بلند به قوزک های پا بیش از حد فشار می‌آورد و این فشار باعث ایجاد بسیاری از مشکلات در آینده می‌شود.

اگر در یک روز خوب بیرون از خانه تمام وقت فلیپ فلاپ بپوشید از پاهایتان محافظت نخواهد شد، با این که آنها سبک هستند و با پوشیدن آن ها فرز و چابک می‌شوید ولی همیشه در معرض خطر نیز هستید. فلیپ فلاپ ها مجموعه‌ای از محدودیت ها را دارند ولی باز می‌توانید انتخاب کنید که آنها را بپوشید.

هنگامی که از یک فروشگاه آنلاین خریداری می‌کنید؛ هنگام پرداخت دقت کنید. هنگامی که به سایت بانک ارجاع داده می‌شوید، حتما آدرس بانک را چک کنید که سایت اصلی باشد. همچنین اگر آدرس سایت بانک بایستی با httpS شروع شود. علاوه بر این شما باید یک نرم‌افزار فایروال firewall و آنتی ویروس antivirus روی کامپیوتر یا گوشی هوشمند خود نصب کنید و داشته باشید.

برای فروشگاه هایی که پرداخت در محل دارند (مانند کفشینو) می‌تواند خیال‌تان از بابت پرداخت و دریافت کفش راحت باشد.

باور کنید یا نه پاهایتان گرایش به رشد دارند. همزمان با رشد سن و این که یکی از پاها بزرگتر از دیگری ست که در این صورت برای سایز پای بزرگ‌تر کفش بخرید و برای لنگه‌ی دیگر کفی تهیه کنید. بنابراین هنگام خرید کفش مهم است که هردو لنگه‌ی کفش را امتحان کنید و قبل از خرید مطمئن شوید که هردو اندازه‌ی پاهایتان است.

ممکن است کفشی که سال قبل خریداری کرده اید الان برایتان اندازه نباشد. نکته‌ی مهم دیگر این است که متناسب بودن کفش با برند و نام تجاری و استایل و سبک کفش متفاوت است. بنابراین باید هنگام خرید از مناسب و اندازه بودن کفش مطمئن شوید.

شما برای راه رفتن، دویدن و یا ورزش‌های ساده‌ای مثل گلف نیاز به کفش‌های مناسب با آن فعالیت را دارید. ساختار آنها طوری است که از پاهایتان به خوبی محافظت می‌کنند، کفش‌هایی که اگر برای فعالیت و انجام کارهای فیزیکی ساخته نشوند از پا به خوبی محافظت و ساپورت نمی‌شود امکان آسیب رسیدن به مچ پا، پاها، زانوها وجود دارد.

قبل از اتمام خرید با کفش هایتان راه بروید. با قدم زدن در فروشگاه متوجه می‌شوید که آن کفش‌ها برای شما مناسب است یا نه. اگر پایتان توسط کفش ساییده شود می‌توانید احساس کنید و کفش مناسب را انتخاب کنید. شما با این کار می‌توانید هم مقداری پول از طریق انتخاب درست کفش ذخیره کنید و هم از راحتی کفش‌های جدید مطمئن شوید.

مردم روش‌های مختلف و متفاوتی برای خرید کردن دارند. این مقاله برای خریدن کفش‌های جدید قابل استفاده است اگرچه بیشتر مردم به این موضوع فکر نمی‌کنند.

کفش‌هایی که شما می‌پوشید اثر قابل توجهی بر چگونگی نگاه و احساس شما دارد.

استفاده از این نکات مهم در این مقاله به شما کمک خواهد کرد که علاوه بر ویژگی‌های ظاهری کفش باید به نحوه‌ی محافظت کردن و آسیب نرساندن به پاها توجه کرد. و همیشه کفش‌هایی بپوشید که از بدن ما پشتیبانی کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *