۵ راهنمای ست کردن کفش و لباس برای خانم‌ها

ست کفش و لباس

ما همگی لباس و کفش‌های زیادی داریم و همیشه ست کردن آنها زمان زیادی را می‌گیرد و در آخر باز سردرگم هستیم که چه لباسی را با چه کفشی ست کنیم؟!

ما در اینجا به بعضی اصول مهم ست کردن کفش و لباس می‌پردازیم تا انتخاب راحت و بهتری داشته باشید:

کفش تخت تابستانی

۱. لباس‌های تابستانی با صندل‌های تخت

لباس‌های تابستانی کوتاه و بلند، پر از طرح‌های چاپ شده یا با رنگ‌های تابستانی را می‌توانیم با کفش‌های تخت جفت کنیم. تابستان روزهای طولانی دارد و زمان برای بیرون رفتن بسیار است؛ وقتی صندل تخت بپوشید پاهایتان عرق نمی‌کند و می‌توانید به سهولت از روزهای تابستان لذت ببرید.

کفش پاشنه بلند

۲. لباس‌های مشکی کوتاه با کفش‌های پاشنه بلند

لباس های مشکی کوتاه که ما در اینجا به آن LBD می‌گوییم (little black dress) زمانی که آنها را با کفش‌های پاشنه بلند با هر رنگی ست کنیم شگفت انگیز می‌شود. پاشنه‌های بلند با لباس کوتاه و فرم پاهای شما تعریف شده است. کفش‌های پاشنه بلند LBD را کامل می‌کند. پس یادتان باشد همراه لباس‌های کوتاه مشکی، کفش پاشنه بلند بهترین انتخاب است.

کفش لژدار

۳. لباس های بلند (ماکسی) با کفش‌های لژدار

لباس های بلند باعث می‌شود شما باریک و بلند دیده شوید و کفش‌های لژدار نیز به قد شما می‌افزاید و در بلند قد دیده شدن شما نقش دارند. راه رفتن با لباس‌های بلند و ماکسی چندان راحت نیست و با کفش‌های لژدار میتوانیم به راحتی‌اش بیفزاییم.

کفش مچ بند دار پاشنه بلند

۴. لباس‌های اداری با کفش‌های مچ بند دار پاشنه بلند

شما می‌توانید لباس‌های اداری را با کفش‌های مچ بند دار پاشنه بلند ست کنید و دقت کنید که هر چه ضخامت مچ‌بند نازک‌تر و ظریف‌تر باشد شما را شیک‌تر نشان می‌دهد و همچنین شما می‌توانید آن را با انواع شلوارهای جین نیز ست کنید.

کفش پامپز

۵. لباس‌های مجلسی کوکتِیل با کفش‌های پامپز

به فرم کلاسیک کفش‌های پاشنه بلند پامپز گفته می‌شود.
یک لباس مجلسی کوکتیل (cocktail) کامل نمی‌شود مگر با یک جفت کفش پامپز (pumps). برای رفتن به یک جشن هیچ چیز بهتر از ست کردن لباس کوتاه کوکتل با کفش‌های پامپز نیست. این کفش‌ها پاهای شما را سکسی و جذاب نشان می‌دهد. این ست در یک نگاه هم می‌تواند شما را پر زرق و برق نشان دهد و هم ساده.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *